Warning: Undefined array key "HTTP_REFERER" in /home/users/xevent/public_html/magazynwiniarski2023.pl/wp-content/themes/fox/fox.template#template on line 43

O nas

 

Magazyn Winiarski to czasopismo dla polskich winiarzy, enoturystów i pasjonatów wina. W zespole redakcyjnym zasiedli polscy winiarze, dla których uprawa winorośli to coś więcej niż tylko hobby. W naszej drużynie nie brakuje osób zajmujących się ochroną winorośli, enoturystyką oraz analizą laboratoryjną wina. Są również reprezentanci organizacji skupiających winiarzy, działających na rzecz polskiego winiarstwa.

W Magazynie Winiarskim znajdziecie m.in. informacje o tym, jak założyć i prowadzić winnicę, gdzie promować swoją działalność, czym zachęcać enoturystów do odwiedzenia winnicy, jak chronić winorośl przed chorobami i szkodnikami, które akcesoria i maszyny wybrać, jak produkować najlepsze wino czy nawet jaką etykietę i korek wybrać.

Promujemy także wydarzenia winiarskie w Polsce i za granicą.

Wydawca Magazynu Winiarskiego:

Enopress Sp. z o.o.,

ul. Szafrana 5b/34, 30-363 Kraków

biuro@magazynwiniarski.pl

www.magazynwiniarski.pl

Skład redakcyjny:
Rafał Stec, Łukasz Bujak, Blanka Byrska, Andrzej Barański, Tomasz Jamrozik (red. naczelny), Zygmunt Szych, Artur Gawle oraz współpracownicy.

 

Dodaj komentarz