Szkolenie z Winiarz.pl

Dnia 18 czerwca 2018 r. w Grape Town Hotel odbyło się szkolenie, które poprowadził ekspert i enolog winiarski firmy BS Vinařské Potřeby z Czech inż. Miloš Vidlář. Organizatorem szkolenia była firma Winiarz.pl, która działa na polskim rynku od 2007 r. W tym też roku została podpisana umowa pomiędzy firmami Winiarz.pl, a BS Vinařské Potřeby.

Jak mówi właściciel firmy Winiarz.pl Marcin Moszkowiczjesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Firma BS Vinařské Potřeby powstała w 1995 roku z połączenia dwóch firm i od tego czasu nieprzerwanie działa, zdobywając wiedzę i doświadczenie. Oferuje sprzęt wysokiej jakości, wykonany z najlepszych materiałów. Firma gwarantuje pełen serwis oraz wsparcie dlatego współpracujemy na wielu płaszczyznach. Oferujemy ich cały asortyment, zarówno preparatów, środków do winifikacji, jak i wszystkich urządzeń i narzędzi winiarskich. Współpracujemy również z laboratorium, gdzie oprócz badań parametrów wina, otrzymujemy, za niewielką odpłatnością, zalecenia enologa. Wyniki są w języku polskim. Również można zlecić za naszym pośrednictwem wykonanie badania liścia, na podstawie którego dowiemy się w jakiej kondycji jest nasza winorośl. Oferta usług firmy Winiarz.pl świadczona jest na terenie całego kraju.

W przepięknym otoczeniu winiarskiego Grape Town Hotel odbyło się profesjonalne szkolenie, na którym przedstawione zostały aspekty stabilizacji wina, w tym jak zmniejszyć ilość używanego SO₂ oraz jak dobrać drożdże do swojego wina. Była również okazja do zadawania pytań. Podsumowując było to jedno z lepszych szkoleń organizowanych dla polskich winiarzy w tym roku. Czekamy na kolejne!

Jednocześnie polecamy i zapraszamy do współpracy polskich winiarzy z firmą Winiarz.pl

Następny wpis

Musss...ujący czwarty numer Magazynu Winiarskiego